Kaj v tem času sejete?

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2008 18:25

Tole temo spremljam že od začetka in danes sem tudi jaz napolnila koriti in lončke z zemljo in semeni. Sedaj pa ne vem kam bi jih bilo najbolje postaviti.... klet je temna, nimam pa kakšnega prav hladnega prostora razen balkona..... katjushka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

28. feb 2008 18:40

Seveda, obvezno na balkon. Morda kak teden dni na toplem pustiš, da se malo začne premikati v semenih, potem pa ven, na svetlo in kolikor toliko hladno. Saj lahko s kopreno pokriješ, da bo malo zavetja in veter ne bo preveč izsušil zgornje plasti zemlje, kjer so semena.

 

Kaj si pa sejala, Katjuška?

rimljanka - zasebno mnenje

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2008 19:06

Tri vrste paradižnika: češnjevec, volovsko srce, rumeni; tri vrste paprike: rumena, zelena, rdeča - špic; majaron, brokoli, koleraba. Še kakšen predlog? katjushka

orhidejica  

član od: 25.11.2007

sporočila: 22

28. feb 2008 19:07

No,berem da ste kar vse lepo pridne na vrtu.Tudi meni ni dolgčas.Ta taden sem posejala korenje,petršilj ter redkvico.Solato imam v rastlinjaku tako da počasi oblkuje glavce.Danes pa sva z možem posadila zgodnji krompir,ter še čebulček.Sedaj pa potrebujemo samo še dež,da to pošteno zalije.Drugače so mi pa v zelenici že odcveteli zvončki,hijacinte pa počasi lezejo na površje.Najde pa se tudi kak lep žafran.Tako da imamo že prav pošteno lepo pomlad na vrtu. Želim vam lepe trenutke v vrtu orhidejica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2008 19:13

Za peteršilj že vem, da lahko........potem korenček in redkvico tudi lahko. Pa kakšno solato bi tudi vrgla pod folijo..... katjushka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

28. feb 2008 19:17

katjuska, za papriko in paradižnik bo pa zunaj prehladno. Okoli 15 bi bilo bolje, vsaj.

Imaš potem tudi vrt, a ne? Kaj pa rukola?

rimljanka - zasebno mnenje

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2008 19:22

A rukola tudi gre? Kaj pa kakšna rdeča pesa (na vrečki piše, da se lahko od marca seje na prosto)? katjushka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. feb 2008 19:45

Rukolo brez problema sej, za peso pa jaz mislim, da je še malo zgodaj. Sicer pa je odvisno, kdaj jo nameravaš porabit. Jaz jo sejem kasneje in jo potem shranim v kleti za ozimnico. Danes sem skuhala zadnjo, jo zribala in jo dala zamrznit. Dobre tri porcije so nastale, iz ene pa sem naredila tole rusko dobroto. Malo je napisano po rusko, pa se boste že znašle. Se pa splača probat, ker je odlično. Priloga k mesu ali posamezna jed. Potrebujed: 5 srednje velike rdece pese 4-5 štrokov cesna,lahko vec ali men, odvisno od posameznika, ampak more biti dosti kaj ostro. Dobro pestj orehov Dobro pestj suhih sliv sol, poper majoneza rdeco peso skuhati in na zelo drobno naribati da bo kot kašica. Cesen zdrobiti,suhe slive in orehe na drobno sesekljati. Vse zmeshati, dodati sol poper in majonezo. lp Vesna

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. mar 2008 16:59

Dekleta, kakšni so že kaj rezultati prvih setev? Moji paradižniki so zelo lepo vzklili (vse tri vrste), tudi brokoli ter majaron, katerega seme sem kupila. Na domačega in obe vrsti paprike še čakam. saj res, koliko časa pa kali paprika? Razmišljam tudi, da bi v lončke vtaknila še stročji fižol.... katjushka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

10. mar 2008 17:10

Katjushka, za fižol je ZELO ZELO prehitro. Na prostem bo lahko, ko mine nevarnost pozebe (slane), ponavadi se ga torej na prosto sadi, vsaj pri nas je taka navada, na Florjana, to je 4. 5. Recimo, 14 dni prej morda v lončke, pa potem okoli 10. maja na prosto.

Kar se pa rukole tiče, je pa (vsaj za moj okus) mnogo boljša tako imenovana trajna rukola (Italijani imajo na vrečki napis Rucola selvatica), ki je pravzaprav Diplotaxis tenuifolia, recimo drobnolistni dvorednik slovensko. Je namreč trajnica, enkrat poseješ, pa kar nekaj let pobiraš. In, kar je tudi dobro, ima boljši okus, pa, ko gre v cvet, ga pač porežeš in odžene na novo. In še nizka rastlina je, morda v dobri zemlji zraste 30 cm.

 

Pri nas se dobi seme firme Franchi (saj bo konec tedna sejem Flora v Celju, tam bo zanesljivo dobra ponudba semen).

Mi je ravno zadnjič rekla kolegica: Zakaj je rukola v gostilni vedno boljša od tiste, ki jo pridelam doma? No, odgovor je tu: v gostilnah je običajno ta, dvorednik, trajna rukola. Seješ jo lahko že zdaj, v lončku na toplem kali v nekja dneh. meni pa predpredlanska veselo raste že kar nekja časa.

(ups, mislim, da sem o tem že pisala, upam, da ne bo odveč, če sem še enkrat).

Sem preverila, na strani 4 iste teme je to, ampak, so samo slikce enake, tekst pove pa še kaj drugega).

 

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 10. mar 2008 17:40:02

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti